Репродуктивна медицина сьогодні є однією з найбільш прогресивних медичних галузей, що постійно продовжує розвиватися. Безпечне донорство яйцеклітин – це один з варіантів подарувати радість материнства, навіть попри негативне заключення гінеколога. І саме тому, якщо ви вирішили стати донором яйцеклітин, то ви повинні усвідомлювати, як важливо те, що ви робите.

Процедура цілком безпечна завдяки розвитку технологій, а також безболісна. Весь процес займає близько трьох місяців, але він не заважатиме вашому повсякденному життю та не змінить звичного графіку. Для того, щоб ці процеси стали більш зрозумілими для вас, ми підготували коротку статтю, яка містить 5 кроків, щоб стати донором яйцеклітин: як підготуватися і що очікувати.

1 Крок

Перше,  що вас чекає, це, звісно, консультація. Спеціаліст розповість вам про всі тонкощі процедури, проінформує про вимоги до кандидата і розповість, яким чином підготуватися, як все буде відбуватися впродовж трьох місяців тощо. Ви зможете поставити питання, які вас цікавлять та розвіяти сумніви, якщо маєте такі. Зазвичай, це можна зробити за телефоном, що вказаний на сайті центру, який ви обрали.

Також сюди входить медичне обстеження. Це важливий етап і одна з головних умов, щоб стати донором яйцеклітини. Донор має бути повністю здоровим та без шкідливих звичок. Насамперед кандидат проходить огляд у лікаря гінеколога та ультразвукову діагностику органів малого таза. Після проходження медичного обстеження, у разі позитивного результату, ви можете переходити до наступного етапу, яким буде повне медичне обстеження. Ці процедури є безкоштовними для донора і проводяться безпосередньо в клініці, яку ви обрали для того, щоб стати донором яйцеклітин.

Для проходження цього обстеження за кандидатом закріплюється ментор, що допомагатиме із записом на аналізи та зручним плануванням часу.

2 Крок

Формальності. На цьому етапі вам повідомляють про те, що вас було схвалено, як донора, і вам потрібно буде пройти декілька стандартних процедур: підписання договору, де визначені умови донорства, тривалість та розмір компенсації.

3 Крок

Гормональна терапія, спрямована на стимуляцію яєчників, що проводиться безпосередньо в рамках програми. Всі процедури проводяться під чуйним лікарським контролем, тож вам абсолютно нічого перейматися. Постійні лікарські спостереження виключають негативний вплив, а відразу після потрібної позитивної реакції вашого організму на препарати, можна переходити до наступного кроку.

4 Крок

Забір яйцеклітин. Це фінальний етап програми донації, що настає в результаті готовності організму донора. Лікар, що супроводжує вас впродовж усього періоду програми, призначає день процедури, і ви разом визначаєте оптимальний для вас час. Забір яйцеклітин проводиться під загальним наркозом, після чого ваша програма завершується.

5 Крок 

Відновлення. Після процедури забору яйцеклітин настає важливий період відновлення. Можливі незначні болі та дискомфорт, що є цілком нормальною реакцією, і вони зазвичай зникають через кілька днів. Клініка може рекомендувати відпочинок та зменшення чи зведення до мінімуму фізичних навантажень. Регулярні консультації з лікарем допоможуть оцінити ваш стан та впевнитися, що відновлення проходить успішно.

Можуть бути надані додаткові рекомендації щодо здоров’я та поведінки після донорства. Важливо слідкувати за своїм самопочуттям та дотримуватися всіх порад медичного персоналу.

Стань донором яйцеклітини
Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
Політика конфіденційності
Заповнити анкету Close