Донація оцитів у Івано-Франківську Стань донором яйцеклітин в Івано-Франківську
- подаруй життя

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Івано-Франківськ
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я вирішила допомогти іншим через донорство яйцеклітин у Івано-Франківську, і це було найкраще рішення у моєму житті. Процес був надзвичайно доброзичливим та професійним. Рада, що маю можливість змінювати життя інших.

  Оксана
  Ми дуже вдячні центру донорства яйцеклітин у Івано-Франківську за їхню підтримку та можливість мати дитину. Наша мрія стала можливою завдяки донорським яйцеклітинам. Це справжнє диво!

  Станіслава

  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донація яйцеклітин у Івано-Франківську

  Діагноз «безпліддя» останнім часом уже звучить не так категорично, навіть якщо пов’язаний з порушеннями овуляторного процесу. Єдиним способом для того, щоб пережити щастя материнства, залишається екстракорпоральне запліднення. Це один з найбільш ефективних методів репродуктивних технологій, важливою умовою для реалізації якого є наявність донорських ооцитів. Донорство яйцеклітин в Івано-Франківську – одна з найважливіших програм, що здатна подарувати бездітним парам шанс стати батьками.

  Хто може стати донором яйцеклітини?

  Донорство яйцеклітин – досить поширена практика, завдяки якій у світі народжуються тисячі дітей. Бездітні сім’ї обирають роботу з донорами з різних причин. Це може бути клімактеричний період, синдром передчасного виснаження яєчників, хромосомні патології або генетичні захворювання у жінок. Донором ооцитів можуть бути соціально адаптовані жінки, що відповідають таким вимогам:

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Існує ще важлива умова, про яку важливо знати, переш ніж подати заявку на участь у програмі донації ооцитів в Івано-Франківську: донором яйцеклітини може бути жінка, що вже народила хоча б одну здорову дитину.

  В чому плюс?

  Для кожної жінки, що обрала можливість стати донором яйцеклітин, на перший план виходять свої підстави та аргументи для такого рішення. Важливо знати, що участь у програмі донації ооцитів в Івано-Франківську відбувається абсолютно анонімно, на підставах конфіденційності.

  Основні переваги участі у програмі:

  Це цілком безпечно – всі процедури відбуваються на базі однієї з найкращих клінік, що має великий досвід у застосуванні передових репродуктивних технологій.

  Кожна жінка, що бажає стати донором, проходить ретельне та цілком безкоштовно медичне обстеження – проводяться аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом, наявність антитіл до деяких збудників інфекційних захворювань. Окрім цього, застосовуються методи інструментальної діагностики та консультації вузьких фахівців.

  Жінка донор перебуває на зв’язку зі своїм координатором, завжди може отримати консультації, психологічну підтримку та може розраховувати на увагу та турботу з боку персоналу.

  Грошова винагорода – донор отримує суму, достатню для реалізації власних життєвих планів.

  Що потрібно знати?

  Процедура біопсії яєчників з метою отримання донорських ооцитів (жіночих статевих клітин) відбувається після повного обстеження, необхідних консультацій та двотижневої гормональної гіперстимуляції яєчників. Завдяки медикаментозній стимуляції, у жінки донора формується велика кількість зрілих ооцитів. Аспірація жіночих статевих клітин відбувається під повним наркозом. Після її завершення через декілька годин жінка може залишити клініку.

  Донорські ооцити можуть бути використані при наявності негативного досвіду проведених раніше спроб штучного запліднення та лікування безпліддя. Отримані таким чином клітини, можуть бути:

  • штучно запліднені протягом п’яти днів та підсаджені в організм майбутньої матері;
  • заморожені для тривалого збереження, коли в цьому виникне необхідність.

  Донорство яйцеклітин в Івано-Франківську – ваша можливість анонімно допомогти сім’ям, що, завдяки вам, зможуть реалізувати своє прагнення народити та виховувати дитину, продовжити себе у наступних поколіннях.

  Заповнити анкету Close