Донація оцитів у Рівному Стань донором яйцеклітин в Рівному
- подаруй життя

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Рівне
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я вирішила стати доноркою яйцеклітин у Рівному і ніколи не жалкую про це рішення. Помогти іншим отримати довгоочікувану радість материнства - найкраще, що я зробила у своєму житті. Професійна команда та серйозний підхід до донорства.

  Працюючи у сфері репродуктивної медицини, я бачу величезне значення донорства яйцеклітин у Рівному. Воно допомагає безлічі пар здійснити мрію про батьківство. Наш центр пишається можливістю бути частиною цього процесу.


  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донація яйцеклітин в Рівному

  Високий рівень сучасних репродуктивних технологій дозволяє пізнати щастя материнства жінкам, діагнози яких ще декілька десятків років були для них остаточним вироком. Проте існують ситуації, коли процедура штучного запліднення є можливою виключно за умови використання донорських жіночих статевих клітин. Донорство яйцеклітин в місті Рівне – програма, успішна реалізація якої дозволить подолати всі перешкоди для бездітних пар, народити та виховувати здорову дитину.

  Хто може стати донором?

  Впродовж менструального циклу в організмі кожної жінки репродуктивного віку формується декілька ооцитів, та лише один (рідше – два) з них можуть перетворитися на зрілу яйцеклітину, готову до запліднення. Але, вже після сорока років, навіть за наявності регулярного менструального циклу, якість ооцитів знижується, зменшуючи вірогідність природного запліднення. Одночасно зростає ризик розвитку патологій плоду, народження дитини з хромосомними та генетичними відхиленнями.

  Екстракорпоральне запліднення із застосуванням донорського матеріалу є оптимальним вирішенням проблеми при порушеннях овуляторного процесу, синдромі передчасного виснаження яєчників. Окрім цього, це практично єдиний вихід, коли жінка є носієм хромосомних або генетичних патологій. Донація яйцеклітин у Рівному – це програма, що має подарувати таким жінкам додатковий шанс на народження здорової дитини.

  Як стати учасницею такої програми? Донором ооцитів може стати здорова, соціально адаптована жінка репродуктивного віку. Донорство має стати добре обміркованим та зваженим кроком. Ось декілька основних вимог до жінок, що можуть бути допущені до участі у програмі:

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Донація ооцитів у місті Рівне

  Чи варто подавати заявку та брати участь у програмі? Для кожної жінки, що розглядає таку можливість, завжди знайдуться свої аргументи «за» і «проти» такого кроку. Проте, приймаючи рішення, важливо взяти до уваги декілька важливих переваг донації ооцитів у Рівному:

  Участь у програмі донації ооцитів відбувається на підставах повної анонімності та конфіденційності.

  Майбутні донори обов’язково проходять ретельне обстеження із використанням найбільш точних та ефективних методів діагностики та консультацію з вузькими спеціалістами. Це – безкоштовно!

  Всі заходи програми здійснюються на базі кращих репродуктивних центрів, за використанням передового обладнання.
  Жінки, що мають стати донорами яйцеклітин, можуть розраховувати на консультації провідних спеціалістів, високий рівень комфорту та увагу з боку персоналу.

  Процедура безболісна – відбувається під повним наркозом. І цілком безпечна для молодої здорової жінки. Якщо стан здоров’я несумісний з процедурою, претендентці просто відмовлять.

  І найголовніше – висока грошова винагорода, що допоможе вам у реалізації власних життєвих планів. Щоб дізнатися більше детальної інформації про донорство яйцеклітин, варто переглянути відгуки жінок, що вже стали донорами. Проте пам’ятайте, що саме ваш біологічний матеріал, обов’язково допоможе сімейній парі, що готова на всі випробування, аби одного разу взяти на руки свою дитину.

   

  Заповнити анкету Close