Донорство яйцеклітин (ооцитів) в місті Кривий Ріг з високою винагородою Стань донором яйцеклітин в Кривому Розі

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  від 18 до 32 років
  Кривий Ріг
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я вирішила стати донором ооцитів у Кривому Розі і обравши центр, я була приємно вражена їхньою професійністю та підтримкою. Вони допомогли мені зрозуміти всі аспекти процедури та забезпечили комфорт під час усього процесу. Це справжня можливість зробити добре велике добро!

  Донорство ооцитів - це надзвичайний спосіб допомогти іншим людям стати батьками. Я вирішив стати донором у Кривому Розі, і центр донорства ооцитів надав мені всю необхідну інформацію та підтримку на кожному етапі. Я відчував себе важливим частиною чогось великого.


  Я вдячна центру донорства ооцитів у Кривому Розі за можливість зробити щось добре для інших. Процедура була безболісною, а співробітники центру - дуже професійними та відзивчивими. Я рекомендую цей центр усім, хто розглядає можливість стати донором.

  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донація яйцеклітин в Кривому Розі

  Донація яйцеклітин – це медична процедура, що передбачає імплантацію овоцитів від донора у матку жінки, яка з якихось причин не може мати власних дітей. Запліднення клітин відбувається за допомогою сперматозоїдів партнера пацієнтки або донорського матеріалу.

  Донація яйцеклітин (Кривий Ріг) – це унікальна можливість стати матір’ю навіть попри наявність певних фізіологічних обмежень.

  Особливості послуги донації яйцеклітин

  Загалом процедура імплантації донорської яйцеклітини відбувається через наявність безпліддя, яке може спостерігатися через такі основні причини:

  • яєчники пацієнти виробляють овоцити недостатньої якості;
  • менопауза наступила перед тим, як жінка встигла завагітніти;
  • пацієнтка страждає на певні генетичні захворювання;
  • вік жінки перевищує 40 років.

  Для донорів та пацієнтів донація ооцитів (Кривий Ріг) виглядає по-різному. В першому випадку жінка має заповнити спеціальну анкету, пройти безкоштовне медичне обстеження, щоб виключити потенційні проблеми зі здоров’ям, а після цього укласти договір та вступити до програми донації.

  Пацієнтам ж потрібно просто звернутися в клініку по допомогу.

  Як відбувається донація ооцитів

  Донорство яйцеклітин (Кривий Ріг) відбувається протягом кількох основних етапів. Перш за все варто відзначити, що вся процедура відбувається на умовах анонімності. Тобто донори ніяким чином не будуть пересікатися з пацієнтами.

  Отже, до основних етапів донації ооцитів потрібно віднести:

  1. Підбір донора. Якщо після проходження медичного обстеження, проблеми певні проблеми зі здоров’ям не були виявлені, донор допускається до другого етапу.
  2.  Синхронізація менструальних циклів донора та пацієнтки. Для цього використовуються спеціальні гормональні препарати. Вони дозволяють досягти потрібного рівня зрілості ендометрію у реципієнтки та підготувати її до імплантації.
  3. Стимуляція яєчників донора. Для цього використовується терапія з використанням спеціальних медикаментів, дія яких призводить до гіперовуляції. Відбувається аспірація ооцитів, яка триває під загальним знеболенням протягом 10-15 хвилин. Таким чином донор не відчує ніяких неприємних відчуттів.
  4. Запліднення яйцеклітин сперматозоїдами. Для цього використовується донорський матеріал або ж сперматозоїди партнера пацієнтки.
  5.  Імплантація ембріонів у матку реципієнтки. Для цього вибираються ембріони з найкращими показниками.
  6.  Підтримка вагітності. Для цього доведеться пройти курс із гормональних препаратів, поки організм сам не почне виробляти гормони певного типу для збереження вагітності.

  Критерії вибору донора

  Якщо вас зацікавила донація яйцеклітин, відгуки на цю процедуру дуже позитивні. Адже це можливість не тільки допомогти іншим людям, які знаходяться в нужді, але й заробити суттєву суму коштів.

  Однак перш ніж подавати заявку до програми, потрібно розібратися, чи ви відповідаєте всім критеріям, щоб успішно стати донором. Вони виглядають таким чином:

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Чому варто стати донором яйцеклітин

  Існує чимало важливих причин, через які жінки бажають стати донорами ооцитів. До основних з них варто віднести:

  1. Допомога іншим людям. Процедура імплантації ембріона надає можливість іншим людям розраховувати на щасливе батьківство.
  2.  Додатковий дохід. Донорство ооцитів (Кривий Ріг) – це можливість отримати суттєвий фінансовий дохід без необхідності відволікатися від основного роду діяльності та без шкоди для власного здоров’я.
  3. Конфіденційність. Участь у програмі донорства повністю конфіденційна. Ніхто не дізнається ваших особистих даних.
  4. Вільних графік обстежень. Ви можете приходити на обстеження в будь-який час, який буде вам зручним. Однак існує певний часовий ліміт після подачі заявки (2 місяці).
  5. Безкоштовні обстеження. Ви можете більш детально дізнатися про стан свого здоров’я після проведення повного аналізу крові, гінекологічного обстеження та консультацій у професійного терапевта та гінеколога.

  Донація яйцеклітин – це добра та вигідна справа. Якщо ви відповідаєте всім вимогам та шукаєте нове джерело додаткового доходу, то можете залишити заявку на нашому сайті. Заповнення анкети займе у вас всього лише декілька хвилин. Після цього з вами зв’яжеться наш представник.

  Заповнити анкету Close