Донорство яйцеклітин (ооцитів) в місті Луцьк з високою винагородою Стань донором яйцеклітин в Луцьку

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Луцьк
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я донором ооцитів стала тут і не можу бути щасливішою за можливість допомогти іншим створити родину. Професійний підхід, дбайливий персонал і позитивний вплив на життя інших - ось, що робить цей центр особливим!

  Неймовірно важливо бути частиною цього процесу. Для мене донорство ооцитів - це можливість зробити добро і дати надію. Співпраця з вашим центром була бездоганною, і я рада, що зробила правильний вибір.


  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донорство яйцеклітин у Луцьку

  Донорство яйцеклітин – це свідома поміч реципієнтам, що не можуть з певних причин завагітніти та народити дитину. Репродуктивна технологія випробувана у 80 роках ХХ століття, її ефективність становить 75%.

  У кожної здорової жінки кожного місяця дозріває 1–2 яйцеклітини, але народжує вона лише 2–3 рази на життя. Інші статеві клітини просто відторгаються організмом. Донор ооцитів отримує не лише моральне задоволення, але й фінансову винагороду, повне обстеження коштом клініки. Після вдалої донації він залишається у базі даних, може брати участь ще у 2 протоколах стимуляції яєчників.

  Коли потрібна донація ооцитів

  Показання для використання донорського біологічного матеріалу – це жіноче безпліддя будь-якої генези. Наші лікарі рекомендують це робити у наступних випадках:

  • яєчники не виробляють ооцити або продукують клітини низької якості;
  • генетичні захворювання, носієм дефектного гена є жінка;
  • декілька протоколів ЕКЗ в анамнезі з низької якістю ооцитів та ембріонів;
  • вік майбутньої матері від 40 років;
  • рання менопауза;
  • жінка перенесла видалення яєчників, лікувалася препаратами хімієтерапії або була опромінена.

  Як вибирають донорів

  Щоб зробити донацію, потрібно щоб у яєчниках жінки визріло кілька яйцеклітин. Під час підготовки до забору біологічного матеріалу вона приймає препарати для стимуляції репродуктивної системи. Тому жінка-донор повинна бути абсолютно здоровою.
  Критерії вибору донорів:

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Після розмови з координатором жінку запрошують на обстеження. Вона проходить огляд у гінеколога, терапевта, здає кров на гепатит, сифіліс, ВІЛ. Лікарі перевіряють її гормональний статус, жінка відвідує психолога та генетика, за потреби інших вузьких спеціалістів.
  Донація ооцитів у Луцьку в клініці репродуктивних технологій відбувається за умови повної анонімності. Жінка, що надає статеві клітки жодним чином не перетинається з реципієнтом, не знає кому вони будуть надані. Виключення – якщо пара та донор знайомі особисто.

  Протокол донації

  Перший крок для донорства яйцеклітин – це зв’язатися з координатором нашої клініки. Він поспілкується з вами, запросить на обстеження у медичний центр. Дату та час відвідування донор визначає самостійно.

  Другий крок – це повне обстеження. Воно відбувається протягом 2 місяців. Також лікарі мають бути впевненими, що жінка свідомо бажає стати донором. У такому випадку з нею буде підписаний договір.

  Після цього розпочинається процедура стимуляції яєчників. Препарати для суперовуляції призначаються індивідуально. Донор перебуває під наглядом лікарів, регулярно проходить УЗД. Всі процедури відбуваються амбулаторно, госпіталізація не потрібна.
  При досягненні ооцитами певних розмірів проводять пункцію яєчника. Процедура відбувається протягом 10–15 хвилин під загальним наркозом та контролем УЗД. Після забору біологічного матеріалу жінка перебуває під наглядом медичного персоналу.
  Лікар огляне, надасть рекомендації щодо правил поведінки після процедури, запросить на контрольний огляд. Координатор проєкту завжди на зв’язку з донором.

  Як будуть використані ооцити

  Яйцеклітини (донорство відбувається у Луцьку в клініці репродуктивних технологій) лікарі використовують таким чином:

  1. Штучне запліднення клітин матеріалом донора або чоловіка реципієнтки. Отримані ембріони поміщають у спеціальний розчин, а потім імплантують до матки жінки.
  2.  Кріоконсервація – не всі яйцеклітини використовують одразу. Їх переносять у спеціальний розчин, далі оброблять рідким азотом та помістять у сховище. Таким чином донор може зберігати власні статеві клітини для участі у програмі відкладеного материнства.

  Чому це вигідно

  Донація органів у всьому світі – це свідома позиція сучасної та активної людини. Донор ооцитів отримує моральне задоволення, він допомагає іншій жінці відчути радість материнства. Крім цього, він отримає грошову та нематеріальну винагороду.По-перше, це до 50000 гривень за 1 донацію, по друге – це повне лабораторне та інструментальне обстеження найкращими лікарями у своїй галузі. Воно відбувається коштом клініки навіть якщо жінка на будь-якому етапі відмовилась від донації.

  Залишились питання, є бажання зробити донацію яйцеклітин у Луцьку? Звертайтесь до нашої клініки у Луцьку за телефонами, email, у месенджерах. Відповімо на всі запитання та визначимо дату медичного огляду.

  Заповнити анкету Close