Донорство яйцеклітин (ооцитів) в місті Житомир з високою винагородою Стань донором яйцеклітин в місті Житомир

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Житомир
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я вельми вдячна клініці за можливість стати донором ооцитів. Це було неймовірно важливою і доброю справою для мене. Співробітники були дуже професійними і лагідними, і я почувала себе дуже комфортно на протязі всього процесу.

  Моя донорська подорож стала найважливішим досвідом у моєму житті. Я відчуваю гордість, знаючи, що допомагаю іншим реалізувати свої мрії про батьківство. Рекомендую цю клініку всім, хто готовий поділитися частиною себе для блага інших.


  Донорство ооцитів - це шлях до зміни життя. Як донорка, я відчула себе особливою і важливою. Процес був безпечним і дуже доброзичливим завдяки уважним лікарям та персоналу клініки.

  Я була зворушена теплотою та підтримкою, яку отримала під час свого донорського досвіду . Моя роль донорки була високо оцінена, і це дала мені почуття глибокого задоволення від того, що я зробила для інших.


  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донорство ооцитів у Житомирі
  Безпліддя – це не є вирок. Його лікування проводять, використовуючи різноманітні методи допоміжних репродуктивних технологій. Одним з них є використання донорських яйцеклітин.

  Коли їх доцільно використовувати:

  • наявність генетичних захворювань у жінки;
  • невдалі спроби ЕКЗ зі своїми яйцеклітинами в анамнезі;
  • неефективність гормональної стимуляції яєчників;
  • ембріони поганої якості протягом декількох спроб ЕКЗ;
  • малий оваріальний резерв або відсутність ооцитів внаслідок різноманітних захворювань;
  • аномалії яєчників, їх видалення.

  Жінки, які виявили бажання допомогти безплідним парам завагітніти та народити маля, стають донорами ооцитів. Вони укладають договір із клінікою та проходять ретельне обстеження. Зазвичай донори та реципієнти незнайомі, але інколи статеві клітини надає знайома або родичка пари.

  Вимоги до донорів

  Для вдалої донації потрібно, щоб у яєчниках жінки сформувалось від 15 статевих клітин. Зазвичай, дозрівають лише 1–3 штуки. Тому лікарі призначають препарати для стимуляції суперовуляції. Це додаткове навантаження на організм, тому жінка має бути цілковито здоровою.

  Критерії вибору донора у нашій клініці:

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Якщо жінка відповідає цим критеріям, то адміністратор запросить її на огляд лікарів та обстеження.
  Після цього укладається договір на донорство яйцеклітин у Житомирі у клініці репродуктивних технологій. У ньому вказуються всі права та обов’язки сторін.

  Окремий пункт стосується батьківських прав. Донор їх не матиме. Також йому не можна буде дізнатися, чи народила пара дитину, чи здорова вона тощо. З договором потрібно уважно ознайомитись, при виникненні питань потрібно обов’язково поставити їх лікарю.

  Стимуляція яєчників та донація статевих клітин

  Перед донацією жінка проходить ретельне обстеження. Їй потрібно відвідати гінеколога та репродуктолога, терапевта, здати клінічні аналізи крові, виділень з піхви. Після цього лікар назначить препарати для стимуляції суперовуляції.

  Витрати на обстеження, препарати для гормональної стимуляції та інші процедури клініка бере на себе. Ліки видаються жінці у клініці, а медсестра навчає використовувати їх та допомагає на кожному етапі. Кожні кілька днів донору роблять УЗД для оцінки якості фолікулів.

  Після дозрівання яйцеклітин проводять їх вилучення. Процедура відбувається під загальним наркозом та контролем УЗД. Жінка знаходиться на гінекологічному кріслі, пункцію роблять трансвагінально. Вся процедура займає 10–15 хвилин. При вдалій донації можна отримати до 30 яйцеклітин.

  Далі деякі статеві клітини обробляються та запліднюються біологічним матеріалом чоловіка реципієнтки або анонімного донора. Через декілька діб ембріони пересаджують у матку жінки. Інші також обробляються спеціальними розчинами, рідким азотом та зберігаються у кріобанку.

  Після вилучення ооцитів донор перебуває під наглядом лікарів ще 2 години, далі його виписують додому. Лікар надасть рекомендації, призначить дату контрольного огляду.

  Переваги для донора

  Донація статевих клітин – це реальна допомога для жінок, що не можуть народити маля. Донор отримує моральну втіху та фінансову винагороду. Вона складається з наступних елементів:

  • грошова винагорода до 60000 гривень;
  • повне обстеження коштом клініки;
  • турбота про здоров’я донора – використовуємо лише якісні препарати, наглядаємо до й після донації, дотримуємося вимог ВООЗ;
  • підтримка на кожному етапі донації;
  • донорство ооцитів не впливає на оваріальний резерв жінки. Під час стимуляції зростають лише ті фолікули, які вже розпочали процес активації.

  Крім цього, обстеження, консультації перед донацією яйцеклітин у Житомирі надають лікарі, що є професіоналами своєї справи. При вдалій першій донації жінка попадає до реєстру донорів, тому може здавати яйцеклітини декілька раз і отримувати щедру винагороду.

  Де можна здати яйцеклітини

  Наша клініка репродуктивних технологій надає можливість провести донацію ооцитів у Житомирі. Якщо ви здорова жінка, яка має бажання допомогти незнайомій парі стати батьками, то телефонуйте за номерами телефонів, напишіть на нашу електронну адресу. Наш адміністратор зв’яжеться з вами та призначить дату та час зустрічі з провідними спеціалістами центру репродуктивних технологій.

  Заповнити анкету Close