Донорство яйцеклітин (ооцитів) в місті Ужгород з високою винагородою Стань донором яйцеклітин в Ужгороді

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Ужгород
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Завжди була схильна співчувати тим, хто має труднощі з вагітністю. Вирішила взяти участь у донорстві яйцеклітин та звернутися до центру. Неймовірно компетентні лікарі та приємний персонал. Дуже задоволена своєю участю та отриманою винагородою.

  Довго спостерігала за тим, як люди мріють про діток, але не можуть їх мати. Вирішила приєднатися до процесу донорства яйцеклітин і звернутися до цього центру. Лікарі тут дуже професійні, атмосфера приязна. Моє бажання стало реальністю, і винагорода була приємним бонусом.


  Завжди відчувала симпатію до пар, які стикаються з проблемами вагітності. Вирішила допомогти і стати донором яйцеклітин. Центр вражає своєю професіоналізмом, лікарі та персонал - справжні професіонали. Здійснила свою мрію та отримала винагороду.

  Моя здатність сприяти тим, хто мріє про дитину, але має труднощі з вагітністю, привела мене до цього чудового центру. Лікарі тут - справжні експерти, а підтримка персоналу - безцінна. Втілила свою добру справу та отримала винагороду, якою дуже задоволена.


  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донація яйцеклітин в Ужгороді

  Донація ооцитів – це медична процедура, під час якої вилучають яйцеклітини у здорової жінки. Відбувається за згодою сторін, є надією для пар, що не можуть за певних причин народити маля. Донорство яйцеклітин в Ужгороді відбувається в клініці репродуктивних технологій під наглядом лікарів вищої категорії.

  Чи є попит на статеві клітини

  Так, згідно з інформацією ВООЗ близько 20% пар мають проблеми із народженням малят. Коли лікарі пропонують використати донорські клітини:

  • будь-які хвороби, що призвели до пригнічення функцій власних яєчників жінки;
  • лікування препаратами, що мають мутагенні властивості;
  • гормональні розлади, що спричинили дисфункцію яєчників;
  • генетичні захворювання у родини;
  • жінка є носієм пошкодженого гена;
  • малий оваріальний резерв;
  • в анамнезі декілька спроб штучного запліднення із власним біологічним матеріалом.

  Крім того, при донації ооцитів жінка може залишити певну кількість собі. Вони обробляються рідким азотом, зберігаються у кріосховищі і можуть бути використані у програмі «Відкладене материнство».

  Як відбувається забір яйцеклітин

  Донація ооцитів у жінки – це тривалий процес, під час якого вона повинна приймати препарати для стимуляції яєчників. Таким чином можна отримати до 30 статевих клітин за одну серію гіперстимуляції. 

  Головне правило – жінка повинна бути здоровою, без шкідливих звичок та генетичних захворювань. Найкращим віком для участі у програмі є 21–29 років. Також бажано мати хоча б 1 здорову дитину.

  Етапи донації:

  1. Спілкування з адміністратором клініки репродуктивних технологій. Залишить заявку або зателефонуйте в медичний центр. Якщо ви відповідаєте критеріям, то адміністратор запропонує дату та час візиту до лікаря.
  2. Огляд у гінеколога, репродуктолога в клініці.
  3. Медичне обстеження – це дозволить виключити інфекційні, хронічні, інші захворювання. Крім цього, маніпуляції щодо вилучення ооцитів відбуваються під загальним наркозом. Тому потрібно здати кров на цукор, біохімічні показники. Додатково жінку оглядає терапевт, анестезіолог, за потреби – інші фахові лікарі.

  Донор самостійно вибирає час обстеження. Зазвичай, воно займає 4–8 тижнів. 

  1. Стимуляція яєчників донора – медичні препарати жінка отримує у медичному центрі. Її навчають користуватися ними, спостерігають за станом здоров’я, роблять УЗД. 
  2. Збір біологічного матеріалу – яйцеклітини вилучають через проколи у стінках піхви. Це займе 15–30 хвилин. Після чого жінка перебуває під наглядом лікарів протягом 2 годин.
  3. Повторний огляд у гінеколога через декілька днів.

  Зверніть увагу! ВООЗ не рекомендує робити більш ніж 3 епізоди стимуляції яєчників. Лікарі нашого медичного центру підтримують їх рекомендації.

  Що отримує донор

  По перше, це моральна втіха. Ви допомогли незнайомій парі стати батьками. По друге, матеріальна винагорода. Що ми пропонуємо:

  • повне обстеження у найліпших спеціалістів у своїй галузі;
  • гідну винагороду – відразу після донації;
  • дбайливе ставлення медичного персоналу та дотримання протоколів ВООЗ;
  • повна конфіденційність – інформація про процедуру не попаде до третіх рук. Реципієнт буде знати лише колір очей, волос, ріст донора;
  • донор може відмовитися від процедури на будь-якому етапі. При цьому він не відшкодовує клініці витрати на обстеження, ліки, що були використані для суперовуляції.

  Винагорода не залежить від того чи будуть використані яйцеклітини реципієнтом, чи зможе жінка виносити дитину, як відбуватимуться пологи. 

  Зверніть увагу! Донор не має прав на народжену дитину. Зазвичай жінки не знайомі одна з одною, не підтримують контакти. Виключення становлять родичі або подруга, що надала біологічний матеріал реципієнту.

  Де пройти донацію ооцитів в Ужгороді

  Наша клініка репродуктивних технологій пропонує здоровим жінкам стати донорами яйцеклітин. Телефонуйте, залиште заявку в формі зворотного зв’язку. Наш адміністратор зв’яжеться з вами, поспілкується та запропонує пройти обстеження. Донація яйцеклітин в Ужгороді у клініці репродуктивних технологій – це безпечно та вигідно для жінки.

  Заповнити анкету Close