Донація оцитів в місті Одеса Стань донором яйцеклітин в Одесі
- подаруй життя

Винагорода за участь в програмі до 60 000 тис. гривень

 • Ощасливте сімейну пару, яка мріє про власну дитину.
 • Повне безкоштовне обстеження.
 • Анонімність та конфіденційність.
 • Клініка має 20 - ти річний досвід роботи, тож фахово та професійно підходить до праці з кожним донором.
 • Протягом усієї програми наш координатор буде постійно з вами на зв'язку.
 • У нашій клініці ви можете розраховувати на турботливе ставлення та високу оплату.
 • Як це працює?
  • Заповнюєте анкету
   Всього 5 хвилин
  • Дзвінок менеджера
  • Зручний час для візиту
   Вибираєте ви
  • Проходьте безкоштовне обстеження
   Залежить від вашого вільного часу, але не більше 2 місяців
  • Укладення договору
  • Вступ до програми
   Отримання яйцеклітин
  • Отримання винагороди
  Умови участі
  від 18 до 32 років
  Вік від 18 до 32 років
  Одеса
  Стимуляція і забір яйцеклітин відбувається в провідній клініці
  Відгуки
  Я вирішила стати доноркою яйцеклітин в Одесі і ніколи не жалкую про це рішення. Ця програма дозволила мені допомогти іншим парам здійснити мрію про дитину. Професійна та підтримуюча команда зробила все можливе для того, щоб процес був безпечним та комфортним.

  Ми отримали подарунок життя завдяки донорським яйцеклітинам в Одесі. Ця можливість стала для нас дорогоцінною, і ми вдячні нашій донорці за її великодушність та центру за професіоналізм та підтримку.


  Анкета кандидатки в програму донорства яйцеклітин
  Ваші дані в безпеці і ми гарантуємо вашу анонімність!
  Натискаючи на цю кнопку, я підтверджую свою згоду на передачу інформації в електронній формі анкети (в тому числі персональних даних) по відкритих каналах зв'язку мережі Інтернет.
  Політика конфіденційності

  Донація яйцеклітин в Одесі

  Сьогодні, завдяки високому рівню репродуктивних технологій, навіть за деяких форм безпліддя жінка здатна виносити та народити здорову дитину. Проте, досить часто, аби реалізувати свій шанс на щасливе материнство, вона потребує донорського матеріалу для штучного запліднення. Донорство яйцеклітин в Одесі – програма, що дозволить бездітним парам подолати всі перешкоди та стати щасливими батьками здорового малюка.

  Як стати донором ооцитів?

  Репродуктивні технології невпинно розвиваються та вдосконалюються, даруючи надію народжувати дітей, навіть жінкам, що, діагнози яких ще декілька десятків років тому були абсолютно не сумісні з материнством. Протягом кожного менструального циклу у кожної жінки репродуктивного віку в організмі розвивається декілька ооцитів, але лише один стає зрілою та потенційного готовою до запліднення яйцеклітиною. Важливо розуміти, що якість ооцитів помітно знижується з віком. Ось чому жінкам після 40 років складніше завагітніти. В інших проблемних випадках, жінки, що прагнуть народити, є носіями генетичних захворювань або самі хворіють на них. Донорські ооцити використовують, аби попередити вірогідність народження хворих діток та ризик їх ранньої смерті.
  Як можна взяти участь в програмі донації ооцитів в Одесі? Донором може стати молода, здорова, соціально адаптована жінка. Таке рішення має бути добре обміркованим та зваженим.

  1.  Вік з 18 до 32 років.
  2. Наявність власної здорової дитини.
  3. Відсутність соматичних та психічних захворювань
  4. Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.

  Одна з вимог – міцне здоров’я. Перешкодою до донації яйцеклітин в Одесі будуть гострі та хронічні захворювання, генетичні та неврологічні розлади.

  Донорство яйцеклітин в Одесі: основні переваги

  Чи варто наважитись та подати заявку на участь у програмі донації ооцитів в Одесі? У кожної молодої та здорової жінки, що розглядає таку можливість, знайдуться свої аргументи «за» і «проти». Ось декілька важливих переваг, які потрібно взяти до уваги:
  Участь у програмі донорства жіночих статевих клітин здійснюється на підставах повної анонімності та конфіденційності.
  Донори цілком безкоштовно проходять ретельне медичне обстеження.

  • Всі медичні заходи проводяться на базі найкращих репродуктивних центрів за участі провідних спеціалістів, отже, жінка може розраховувати на високий рівень комфорту, консультації лікарів, уважне ставлення персоналу.
  • Процедура добре відпрацьована, безболісна та безпечна.
  • Участь у програмі передбачає значну грошову винагороду, що дозволить реалізувати власні життєві плани.

  Що потрібно знати?

  Боятися самої процедур не варто: біопсія яєчників відбувається під час медикаментозного сну. Але переш ніж отримати донорський біологічний матеріал, жінка проходить всебічне медичне обстеження із застосуванням методів інструментальної діагностики, здає необхідні аналізи. Впродовж двох тижнів відбувається курс гормональної стимуляції, аби викликати збільшення кількості ооцитів, придатних для запліднення. За декілька годин після процедури донор може повернутися додому.

  Що буде з отриманим матеріалом? Можливі два варіанти його застосування. Підготовлені клітини уже за декілька годин підлягають штучному заплідненню та введенню в тіло майбутньої матері для подальшого виношування та народження дитини. Окрім цього, клітини можуть зберігатися при низьких температурах та будуть використані, коли виникне необхідність дати шанс бездітній парі стати щасливими батьками.

  Заповнити анкету Close