Донорство яйцеклітин в Києві
У наш час навіть досить серйозні порушення стану жіночого здоров’я уже не є кінцевим вироком щодо можливості виносити та народити здорову дину. Якщо діагноз «безпліддя» пов’язаний з порушенням овуляторного процесу, екстракорпоральне запліднення можливе лише за наявності донорського біологічного матеріалу. Донорство яйцеклітин у Києві – програма, реалізація якої дозволить бездітним парам, попри всі перешкоди, стати щасливими батьками.
Хто може стати донором ооцитів?
Сьогодні, завдяки високому розвитку репродуктивних технологій, величезна кількість жінок має змогу пізнати радість материнства, виносити та народити дитину. Проте, за деяких діагнозів, процедура штучного запліднення потребує наявності донорських жіночих статевих клітин. Завдяки програмі донації ооцитів в Києві, шанс на щасливе материнство отримують тисячі жінок в Україні.
Донорського матеріалу потребують жінки:
- у клімактеричний період;
- при синдромі передчасно виснажених яєчників;
- при хромосомних патологіях;
- при діагностованих генетичних захворюваннях.
А чи кожна жінка може стати донором ооцитів? Для того, щоб взяти участь у програмі донації яйцеклітин в Києві, існують такі вимоги:
- Вік з 18 до 32 років.
- Наявність власної здорової дитини.
- Відсутність соматичних та психічних захворювань
- Відсутність аутоімунних, генетичних захворювань, гормональних порушень.
Важливо взяти до уваги, що всі заходи такої програми реалізуються на базі сучасних спеціалізованих клінік, оснащених передовим обладнанням. Жінки-донори завжди можуть розраховувати на консультацію координатора, увагу та турботу персоналу.
Донорство яйцеклітин в Києві: в чому плюс?
Чи варто брати участь у такій програмі? Кожна молода і здорова жінка має свої аргументи «за» і «проти» такого кроку. Ось декілька переваг участі у програмі, про які ви, можливо, просто не думали:
Донорство жіночих статевих клітин відбувається на підставах повної анонімності та конфіденційності.
Надзвичайно ретельне медичне обстеження із застосуванням лабораторних аналізів та інструментальної діагностики.
Безпечність та безболісність процедури.
Грошова винагорода, що дозволить реалізувати власні життєві плани.
Що потрібно знати?
Отримання донорського матеріалу відбувається під час біопсії яєчників, що проходить під час медикаментозного сну. Але, перш ніж буде здійснена така процедура, донор має бути належним чином підготовленим. Для цього, після повного всебічного обстеження та консультацій вузьких спеціалістів, жінка-донор має пройти гормональну стимуляцію яєчників для отримання більшої кількості клітин. Після завершення процедури уже за кілька годин жінка може повернутися додому.
Що буде з отриманим матеріалом? Донорські клітини використовують за наявності негативного досвіду спроб штучного запліднення та лікування безпліддя. Можливі два варіанти його застосування:
Клітини протягом найближчого часу підлягають штучному заплідненню для введення в тіло майбутньої матері для виношування.
Клітини також можуть бути заморожені та використані за необхідності. Це – ваша реальна можливість допомогти бездітним сім’ям, які майже втратили надію народити та виховувати власних дітей.
Окрім цього, це нагода ретельно перевірити стан власного здоров’я, та що не менш важливо, поліпшити матеріальний стан та впевнено дивитися в майбутнє.